Festmények és grafikák Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2795114
10288
452
55000
Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátás a Tatár-dombról (Miskolc, Diósgyőr), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Műcsarnok kiállítási raglappal és autográf felirattal. Kissé sérült és hullámos. 60x90 cm 2950103
10289
452
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm 2950133
10290
452
14000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nagyvárosi élet, 1968. Színes tus, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 19x28 cm 2949889
10291
452
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 39,5x66 cm 2950015
10292
452
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm 2982688
10293
452
Novák Lajos (1927-1989): A zsánai földgázkitörés elfojtása 1979. február 15.. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm 3011430
10294
452
3200
Novák Lajos (1927-1989): Magas elismerés a csapatzászlón (munkásőr ünnepség), 1982. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm 2772717
10295
452
14000
Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm 3004074
10296
452
Nyergesi János (1895-1982): Portré (Önarckép?), 1966. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x29 cm. 2993791
10297
452
Nyergesi János (1895-1982): Faluszéle, 1932. Tus, akvarell, papír, jelzett. 22x31 cm 3009459
10298
452
19000
Olajos György (1953-): Il pleut, 1997. 10 db szitanyomat, papír. Jelzett és számozott (59/75) a címlapon. Kiadói papírkötésben, az egyes szitanyomatok mind egybekötve. Szitanyomatok méret: 29x15 cm. Kiadói kartontokban. 2971156
10299
452
65000
Oláh Jolán (1932-2005): Női portré. Olaj, karton, jelzett, fakeretben, 79×49,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft