Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Ács Ferenc (1876-1949): Csendélet. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. Hátoldalán Schvarcz kolozsvári céges címkéjével. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. With the label by Schvarcz Cluj. Framed.
Ágotha Margit (1938-2015 ): Comedia dell' arte, 1968. Fametszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA 4/25 számozással. Ágotha Margit autográf ajándékozási soraival 1983-ból a lap alján. Paszpartuban, lap és paszpartu széle foltos. 38,5×14 cm.
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben.