Festmények és grafikák Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2908981
10422
452
3400
Vaskovics László (?-): Táncosnő. Olaj, vászon, kartonon, hátoldalán kiállítási meghívóval. Fakeretben. 30,5×23 cm 3012252
10423
452
Váczi András (1967- ): Tájkép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott próbanyomat 1/3. 8x12 cm 3012246
10424
452
Váczi András (1967- ): Jákob álma. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott művészpéldány E.A. II/VII. Kissé foltos. 16x11,5 cm 3012256
10425
452
Váczi András (1967- ), 2 db mű: Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 5,5x21 cm 2887116
10426
452
Várady István (működött a XX. sz. elején): : A Bodrog partja télen. Olaj, vászon, jelzett, hátodalt címkével is jelzett, kissé sérült fa keretben. 25x35 cm 2709113
10427
452
32000
Várdeák Ferenc (1897-1971): Hegyvidéki táj (Óbuda v. Buda környéke?). Olaj, vászon. Jelzett. 64,5x79 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2994149
10428
452
70000
Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag! 3010831
10429
452
Végh Gusztáv (1889 - 1973): 5 db grafika, rajz. reklám terv. Vegyes technikák kb 13x18 cm 3010974
10430
452
Végh Gusztáv (1889 - 1973): Mamut. vegyes technika, papír. Jelzett, üvegezett, sérült keretben 14x20 cm 2805926
10431
452
Vöröss Tibor (1911-1999): Kanapés csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19×24,5 cm 2860906
10432
452
Vöröss Tibor (1911-1999): Hvari kikötő, 1969. Filctoll, papír, jelzett, törésnyommal. 22×28 cm 2953704
10433
452
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft