Csók István (1865-1961): A darazsi temetőben. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kis lapszéli sérüléssel, folttal, sarokhiánnyal, 22,5x17,5 cm
ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Czimra Gyula (Budapest, 1901 - Budapest, 1966): ,,Útban"
| akvarell, papír | jelzés nélkül 31x47 cm Hátoldalán .: Magyar Képzőművészek Szabad Szervezete címke és MNG bírálati címke