Metszetek

Tételek száma: 59

Arthur von Ramberg (1819-1875) után, Alexander Rosdorf (1820-1909) metszése: Lady Milford, 1859. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17,5x13 cm
10804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
C. Müller után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: A mézeshetek után (nach den Flitterwochen), 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
10805.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
H Lauterbach után, William French (1815-1898) metszése: Villach, Ausztria, 1850-60 körül. Színes acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Fakeretben. 14x21,5 cm
10806.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Antoinette Asselineau (1811-1889), Thomas Heawood (1810-1870): Boulogne, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm
10807.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Watteau festménye után, William French (1815-1898) metszése: Der Mignon, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
10808.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
cca 1850-1900 15 db metszet, klf. témákban (bécsi részletek, Habsburg császári udvar, militária stb.). Klf. technikák (rézkarc, rotációs fametszet stb.), papír. Jelzés nélkül vagy jelzet. Részben újságokból kiemelve és részben sérült. Klf. méretekben.
10809.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1827 Turner: Don Quijote London, Ackerman. Nagy méretű rézmetszet.31x48 cm Üvegezett, sérült fa keretben
10810.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Henri Duval Dampierre (1580-1620) generális, metszet, üvegezett fa keretben, 17,5×13,5 cm
10811.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Meyers Konversations-Lexikon negyedik kiadásából származó részletek, metszetek, mellékletek
10812.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
cca 1840-1860 18 db főként német területeket bemutató metszet (der Schreckenstein, Paulinzella, Ruins of Falkenberg, stb.), 13×19 cm
10813.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
cca 1840 Rottmann: Akbars Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm
10814.

cca 1840 Rottmann: Akbar's Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft