Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Madarak, bagolyfélék (Vögel IX.). Kézzel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm