2 400 Ft
Marastoni József (1834-1895) rajza után, Rusz Károly (1811-1899): I. Ferenc József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten (Rusz K). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23×18 cm