Stanislaw Rejchan (1858-1919): A tél (Der Winter). Rotációs fametszet,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Stanislaw-Rejchan-1858-1919-A-tel-Der-Winter-Rotacios-fametszet-papir-Jelzett-a-metszete~II3010101
3010101
10799
452
2200
Engravings
Leírás: Stanislaw Rejchan (1858-1919): A tél (Der Winter). Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30x24 cm
: nagy_andras