Stanislaw Rejchan (1858-1919): Az ősz (Der Herbst). Rotációs fametszet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Stanislaw-Rejchan-1858-1919-Az-osz-Der-Herbst-Rotacios-fametszet-papir-Jelzett-a-metszet~II3009800
3009800
10787
452
2200
Engravings
Leírás: Stanislaw Rejchan (1858-1919): Az ősz (Der Herbst). Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 33x25 cm
: karap_norbert