13475.
452. Lezárult gyorsárverés
Fotó
8 000 Ft
1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm)