Művészlapok Tételek száma: 163
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1187074
42791
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Couple in carriage, Art Nouveau s: Ch. Scolik (EK) 1529972
42792
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T4
Hunter with priests, dog, art postcard (b) 2950815
42793
452
900
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Der Held / The Hero. T.S.N. R.M. No. 2. s: W. Ismailowitsch 2859238
42794
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2
Fröhliche Weihnachten / Boldog Karácsonyt! Mikulás szecessziós művészlap / Christmas greeting, Art Nouveau Saint Nicholas 2931764
42795
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
Mikulás. Bélyegekből kivágott és összeragasztott képeslap. Budai nyomda / Saint Nicholas. Made out of stamps 2950163
42796
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T3/4
1899 (Vorläufer) Német szecessziós szerelmes üdvözlet. Szénásy és Reimann / German love greeting. Helios Art Nouveau, litho s: G. Graf ( szakadások / tears) 2931968
42797
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
R. Baumbach - Gaudeamus. Deutscher Schulverein Karte Nr. 236. (EK) 2571700
42798
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T1
Gyerekszerelem / Children in love. G.A.M. 1743-1. s: Colombo 2573634
42799
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
"Die Zeit, Vergangenheit" Kunstverlag Rafael Neuber, Wien Serie 26. litho s: Fr. Rosler 2573642
42800
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2
Theo. Stroefer's Kunstverlag Künstler-Postkarte Serie VIII. Nr. 5634B. 2573640
42801
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2
Theo. Stroefer's Kunstverlag Künstler-Postkarte Serie VIII. Nr. 5641. 2575148
42802
452
Art postcards
KĂŠpeslapok
T1
Die besten Glückwünsche zum neuen Jahre / Gyerekek / Children. Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie XVI. Nr. 966. floral litho Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft