Stekel, Wilhelm: A modern házasság. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Gartner Pál. Bp., [1931], Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott
Francois Villon összes versei. Bartha László rajzaival. Ford. Illyés Gyula, József Attila, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor és mások. Gyergyai Albert utószavával. Szegi Pál jegyzeteivel. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.
Huttkay Lipót: Pázmány Péter magyar irodalmi szempontból. Bölcselet - doktori értekezésül. Eger, 1897, Érsek Lyceum, 49+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel.
2 db reprint könyv: Muskatirovics János: Rövid gondolatok azon módok eránt, mellyek szerént kedves magyar hazánkat jó féle hússal, és hallal állandóan lehetne segíteni [...] H.n., 1973, Dr. Királyi Ernő (Agroinform-ny.) Az 1804-ben Budán kiadott könyv hasonmása. Kiadói műbőr-kötés, a gerincnél sérült borítással. Megjelent 120 példányban. + Theschedik Sámuel önéletírása. Ford. és kiadta: Zsilinszky...