Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival diszitett harmadik népies kiadás. Bp., [1900], Athenaeum, 474 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, köztük Vaszary János, Benczúr Gyula, Bihari Sándor, Vágó Pál és mások műveivel. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban, sérült, javított kiadói papír védőborítób...
Orsi Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Misztikus regény. Passaic (New Jersey, USA),(1983), Szolária Publishing,(Apollo Printing and Bindery-ny.), 411 p. A borító Pecsenke József munkája. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban.
Mécs László összes versei 1920-1940. A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő által ALÁÍRT példány! Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, P. Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által ALÁÍRT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Vörösmarty összes költői művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp.,én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.