Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 231

18989.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
10
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. 131+5 p. Első kiadás. A borítón Falus Elek (1884-1950) grafikus illusztrációjával. Kissé sérült kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel
18990.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
-  Babits Mihály: Sziget és tenger. Versek. Bp., [1925],Athenaeum, 100 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, széteső állapotban.
18991.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 312 p. Teljesen átdolgozott harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval.
18992.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Nagy András: Európa utolsó nyara. A szerző, Nagy András (1956-) író, drámaíró, forgatókönyvíró, egyetemi tanár által Safranek Károly (1953-2012) Jászai Mari-díjas színész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Magvető - T-Twins Kiadó. Kiadói papírkötés.
18993.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
A magyar tolvajnyelv szótára. Összeáll.: Szirmay István. Bevezető tanulmánnyal ellátta: Dr. Balassa József. Mindent Tudok Könyvtár 16. Bp., [1924], Béta Irodalmi Rt., 61+(4) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült, javított borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elvált lapokkal.
18994.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben.
18995.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Török Sándor: Titokzatos utazások. DEDIKÁLT! Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
18996.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Heltai Jenő: Fűzfasíp. (Versek). Bp., 1913, Nyugat, 190 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18997.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon, 257+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopottas borítóval. ajándékozási bejegyzéssel az előzéklapon
18998.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Dávid Lehet: Az ima külsőségei. Bp., 1988. Eötvös. Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!
18999.

Dávid Lehet: Az ima külsőségei. Bp., 1988. Eötvös. Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Papp Tibor: 25 x 25 - Bűvös négyzetek Párizs, 2007. Magyar Műhely, Kiadói katonált papírkötésben Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!
19000.

Papp Tibor: 25 x 25 - Bűvös négyzetek Párizs, 2007. Magyar Műhely, Kiadói katonált papírkötésben Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft