Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 231

Lesznai Anna: Dolgok öröme. Vál., a szöveget gondozta és az utószót írta: Vezér Erzsébet. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
19013.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
3 db Ady könyv: Ady Endre összes novellái. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Hatvany Lajos: Ady. Cikkek, emlékezések, levelek. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. + Varga József: Ady és kora. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
19014.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
19015.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Újváry Sándor 2 könyve: Hajnali vadászat; Szabálytalan önéletrajz. München, 1960-1976, Újváry Griff Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés/egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott, sérült kiadói papír védőborítóban.
19016.

Újváry Sándor 2 könyve: Hajnali vadászat; Szabálytalan önéletrajz. München, 1960-1976, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés/egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott, sérült kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
19017.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
19018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
19019.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Harminc év 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy hiányzó táblával.
19020.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Goda Géza: János generális. Történeti elbeszélés. Az ifjuság számára irta - - . Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1904, Athenaeum, 1 sztl. lev. + 159 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, több sérült, javított lappal, néhány helyen tollas firkákkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
19021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Politikai művek jegyzéke. 1945-1952. Bp., 1952., ÁKV. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
19022.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Peter Egge: Kegyelemkenyér. Elbeszélések. Gyoma, 1931., Kner Izidor. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, a kötése szétvált.
19023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Kubáss Marianna: Vakáció a Balaton fenekén. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1940., Athenaeum, 117+1 p. + 3 (színes táblák) t. Fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes táblával. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, sérült, a fekete-fehér illusztrációkat részben kiszínezték, a hátsó szennylap hiányzik.
19024.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft