3 000 Ft
B. Büttner Lina: Az ősi földért. Elbeszélés az ifjúság számára. Bp., 1909, Szent István-Társulat, 168 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként lapszéli foltokkal, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.