3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe története. - - eredetije után átdolgozott legujabb magyar kiadás. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, 173+(3) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült, kijáró képtáblával, ajándékozási bejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel.