3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Hanstein, Otfried von: Elektropolis, a technikai csodák városa. Ford.: Juhász Andor. Nemes Attila rajzaival. Bp., [1932], Révai. 171+(5) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.