4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kubáss Marianna: Vakáció a Balaton fenekén. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1940., Athenaeum, 117+1 p. + 3 (színes táblák) t. Fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes táblával. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, sérült, a fekete-fehér illusztrációkat részben kiszínezték, a hátsó szennylap hiányzik.