1 400 Ft
Mayne Reid, [Thomas]: A fiatal utazók. Átdolgozta: Kürthy Emil. Jeges Ernő rajzaival. Bp., [1928], Révai, 159+(1) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, minimálisan sérült borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel.