5 000 Ft
Mécs László összes versei 1920-1940. A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő által ALÁÍRT példány! Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.