6 000 Ft
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival diszitett harmadik népies kiadás. Bp., [1900], Athenaeum, 474 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, köztük Vaszary János, Benczúr Gyula, Bihari Sándor, Vágó Pál és mások műveivel. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.