18949.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
7 000 Ft
Puskin Sándor: Anyégin Eugén. Regény versekben. Ford.: Bérczy Károly. Bp., 1920, Génius, 238+(2) p. + 8 (rézkarcok) t. Gara Arnold eredeti rézkarcaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel. Számozott (74./500), a művész, Gara Arnold (1882-1929) által aláÃrt példány!