2 000 Ft
Rákosi Viktor: A császárok sírjai. Az ifjúság számára írta - - . Linke Lajos rajzaival. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 106+(2) p + 3 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, hiányzó képtáblákkal.