2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Székely Sándor: Hangosfilm. (DEDIKÁLT). Bp., 1930, Filmtechnika, 78 p. Hiányzó címlappal. Az első lapon a szerző, Székely Sándor (1885-1944) filmtechnikus, gépészmérnök által Bródy András (1895-1946) ruszin politikus, Ruszinföld első miniszterelnöke (1938. okt. 11-26.) részére DEDIKÁLT. + Hozzákötve: Zakariás János - Székely Sándor: Film és rádió. Bp., 1930, szerzői kiadás, 112 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel,