Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 231

18953.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Vér és arany. Tizenkét Ady-vers. Baja Benedek eredeti kőrajzai. Babits Mihály előszavával. Kolozsvár, é.n., Gloria Lapkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Az eredetileg 1924-ben megjelent könyv hasonmás kiadása.
18954.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival diszitett harmadik népies kiadás. Bp., [1900], Athenaeum, 474 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, köztük Vaszary János, Benczúr Gyula, Bihari Sándor, Vágó Pál és mások műveivel. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
18955.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
18956.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Orsi Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Misztikus regény. Passaic (New Jersey, USA),(1983), Szolária Publishing,(Apollo Printing and Bindery-ny.), 411 p. A borító Pecsenke József munkája. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban.
18957.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Mécs László összes versei 1920-1940. A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő által ALÁÍRT példány! Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18958.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, P. Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által ALÁÍRT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18959.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Virágvölgyi Péter: A tipográfia mestersége számítógéppel. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
18960.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., 1889, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, sérült gerinc, kijáró lapok, kopottas állapotban.
18961.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
15
18962.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
18963.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
18964.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft