A vízió állandóan változik. The vision is always changing. Lossonczy Tamás születésének 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Pataki Gábor, Pál Éda. Bp., 2004., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.246p. Hozzá Lossonczy Tamás halotti értesítője.
Kerényi B. Eszter (szerk.): Nagy Sándor 150. Gödöllő, 2019, Gödöllői Városi Múzeum. Nagy Sándor (1868-1950) festő- és grafikusművész alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. A kutató-, föltáró- s gyűjtőmunkát végezte Seregélyi György. Szeged, 1988. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Jékely Zsombor - Lángi József: Falfestészeti emlékek a középkori Magyarország északkeleti megyéiből. Bp., 2009, Teleki László Alapítvány. 459 p. Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei és a mai Románia területén lévő templomokat és azok falképeit bemutató, színes és fekete-fehér képekkel nagyon gazdagon illusztrált kötet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban...
Scheepmaker, H.J. (szerk.): Adventure in Art. New York, é.n. (1969?), Harry N. Abrams. Angol nyelven. Színes képekkel, többek közt Victor Vasarely, Nicolas Schoeffer, Francis Bacon, David Hockney műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőboritóban. A tételhez tartozik Anton E. Rupert dél-afrikai műgyűjtő (Rupert Museum) Haraszty István "Édeskének (1934-202...
Kor-rajz. A húszas, harmincas évek világa, ahogyan Molnár-C. Pál látta. The good old days in drawings by Pál Molnár-C. Szerk.: Csillag Éva. [Bp.], 2014., MCP Műhely. Gazdag képanyaggal, Molnár C: Pál munkáival illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.