Perényi Imre: Városépítéstan. A városépítés története és elmélete. Bp., 1978, Tankönyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 4000 példányban.
Somogyi Krisztina: Köz_Tér_Köz Space_Public. Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa: építészeti pályázatok és köztérberuházások. Összeáll., szerk., a bevezetőt és az interjúkat írta: - -. Horváth Gábor és Pesti András fotóival. Pécs, 2010., Hungarofest. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szalay Zoltán: Arcok, szemek, mozdulatok. - - képei. Bp., 1999., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. Szalay Zoltán (1935- 2017) Táncsics Mihály-díjas fotóriporter, a Magyar Sajtófotó Pályázat és Kiállítás szellemi atyja, kitalálója.
Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printer's ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
James Lord: Picasso and Dora. A personal memoir. New York, 1993., Farrar Strauss Giroux. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Daniel Rhodes: Clay and Glazes for the Potter. / Fazekasmázak és agyagok. Ford.: Vigh Gyula. Kiadó: Chilton Book Co., USA, 1973. Gépirat, 463 p. Félvászon-kötésben.
Monok István: Kincsek a nemzet könyvtárából. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Russische handbemalte Tabletts. Verfäßt und Zusamengestellt von Irina Krapiwina. Leningard,1981,Aurora-Kunstverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.