Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 290

Perényi Imre: Városépítéstan. A városépítés története és elmélete. Bp., 1978, Tankönyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 4000 példányban.
18436.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Keleti művészeti lexikon. Szerk.: Fajcsák Györgyi. Bp., 2007, Corvina. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18437.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Huszka József: A magyar-turáni ornamentika története. Bp., 1996., Nyers Csaba. Kiadói papírkötés.
18438.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18439.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Szalay Zoltán: Arcok, szemek, mozdulatok. - - képei. Bp., 1999., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.  Szalay Zoltán (1935- 2017) Táncsics Mihály-díjas fotóriporter, a Magyar Sajtófotó Pályázat és Kiállítás szellemi atyja, kitalálója.
18440.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printer's ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18441.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

18442.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

18443.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

18444.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Monok István: Kincsek a nemzet könyvtárából. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
18445.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18446.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
18447.

Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft