Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
Vermes Péter: A Magyar Néphadsereg gazdálkodási folyamatában végzett ártevékenység korszerűsítésének szükségessége és lehetőségei című kandidátusi értekezésének szerzői ismertetése. A szerző, Vermes Péter (1945-) által DEDIKÁLT! H.n., 1988, Tudományos Minősítő Bizottság, Hadtudományi Szakbizottság. Számozott, 98. sz. sokszorosított példány. 26 p. Kiadói papírkötés.
Theiss Ede: Modern közgazdaságtudomány és totális háború. Budapest, 1942, k.n.. Különlenyomat a Közgazdasági Szemle 1942. évi 10-11. számából. 27 p. Kiadói papírkötés.
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.