3 db katonai repülés témájú könyv: Punka György - Sárhidai Gyula: Magyar sasok. A Magyar Királyi Honvéd Légierő 1920-1945. Bp., 2007, Zrínyi. Második javított, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel. + Zetényi-Csukás Ferenc: Horthy István elfeledett parancsnoka. Zetényi-Csukás Kálmán története. Szeged, 2010, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Horthy Istvá...
Israel Defense Sales Directory 1997-1998. Compiled and Edited by SIBAT. Jeruzsalem, 1997, SIBAT. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
Lothar Willmann - Oswald Kopatz: Gefechtsbereit! Die Luftstreitkräfte/Luftverteidigung der Nationalen Volksarmee. Berlin, 1982, Militäverlag der DDR. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Getreu dem Fahneneid. Berlin, 1981, Militäverlag der DDR. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói p...
Die Deutsche Bundeswehr. Hrsg. von Harald Müller-Roland. Frankfurt am Main,1966,Bernard & Graefe. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.