18302.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 000 Ft
De Sgardelli Caesar: Igaz történetek a világháborúból. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 208 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, néhány foltos lappal.