18305.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
16
Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp., 1915, Szent István-Társulat, 158+(2) p. + 4 sztl. lev. (függelék). Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon az Eleki Keresztény Szociális Egyesület és a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda bélyegzőivel, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal, az illusztrációk egy részét kézzel kiszínezték, egy lap (145-146 old.) fénymásolattal pótolt.