1980 Az MSZMP XII. kongresszusára kiadott minikönyv-csomag: Harmincöt év a szabadság útján; A Magyar Szocialista Munkáspárt programnyilatkozata; A magyar kommunista mozgalom 60 éve. Eredeti műanyag tokban, fém jelvénnyel. Számozott
- 2 db minikönyv: Kölcsey Ferenc,Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége; Vörösmarty Mihály, Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. 23 nyelven. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 11x8 cm.
Goethe antológia I-III. köt. (Minikönyv). Ford.: Szabó Lőrinc és Turóczi-Trostler József. Békéscsaba-Gyomaendrőd, 1982, Kner Nyomda. Kiadói műbőr-kötés, a gerinceken apró sérülésekkel, foltos karton tékában. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.