18152.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Vegyes könyvtétel, 8 db: Szalay :Magyar a lovon és gyalog, Sirokmány: Öttusa ABC, Demeter: Torna, út az egészséghez, Finley-Pleket: Az olimpiai játékok, Kahlich-Papp-Subert: Olimpiai játékok, Lukács-Szepesi 112, Lee Haney: Az igazi body building (Sérült, szétesik), Feszüljön az izom. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, közte sérült.