Mezey László: A Himalája csúcsáig. Mezey László, Erőss Zsolt és mások fotóival. Bp., (2002), Gulliver. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
A Vasas Sport Club ötven éve. 1911-1961. Szerk.: Terényi László. Bp., 1961, Vas- és Fémipari Dolgozók Szakszervezete - Vasas Sport Club - Medicina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 3100 példányban.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
Vegyes könyvtétel, 8 db: Szalay :Magyar a lovon és gyalog, Sirokmány: Öttusa ABC, Demeter: Torna, út az egészséghez, Finley-Pleket: Az olimpiai játékok, Kahlich-Papp-Subert: Olimpiai játékok, Lukács-Szepesi 112, Lee Haney: Az igazi body building (Sérült, szétesik), Feszüljön az izom. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, közte sérült.