Jordán Károly: Bognár kisipar. Bp., 1959, KIOSZ Országos Központ. 381 p. Kiadói papírkötés, gerinc tetején apró sérüléssel, első néhány lap alsó sarka kissé foltos. Megjelent 1650 példányban.
A tízéves Magyar Rádió 1925-1935. Szerk.: K. Halász Gyula. Toncz Tibor rajzaival. Bp., 1935., Magyar Posta - Magyar Telefon Hírmondó és Rádió Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, az elülső borítón sérüléssel
Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó címlappal és egy kijáró képtáblával, foltos lapélekkel.
Dr. Szathmáry László: A gyufa története a XIX-ik század végéig. A Kis Akadémia Könyvtára XVII. köt. Bp., 1935, Kis Akadémia, 127+(1) p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
Tim Holmes - Rebekka Smith: Klasszikus motorok gyűjtése, felújítása és használata (Collecting, restoring and riding classic motor cycles). Patrick Stephens, 1986, kissé kopott kiadói papírkötés, angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a klasszikus motorok gyűjtőinek és használóinak.
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Ezermester Ipari Zsebkönyvtár 1-2. sz: Jánosy Albert-Jánosy István: Famunkák I. Anyag és szerszámismeret összeépítések. Mit készíthetünk el. Befejező műveletek. Bp.,(1932),Jamboree Táborparancsnokság. Cserkész kiadás. D. Szabó István illusztrációival. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.