Selle, Christian Gottlieb: Medicina clinica oder Handbuch der medicinischen Praxis. Berlin, 1786., Christian Friedrich Himburg, XVI+688 p. Dritte, vermehrte und verbesserte Auflage. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal, possessori névbejegyzéssel. Jegyzetekkel egy papírlapon.
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmívelésügyi minister megbízásából. Képekkel ellátták Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. Bp., 1908, Hornyánszky Viktor-ny., 398+1 p. +4 (színes képtáblák) t. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadásokkal, a borítón kis foltokkal, de belül jó állapotban.
[Horváth Keresztély János (1732-1799)] Johann Bapt. Horváth: Elementa Physicae. Editio quinta, denuo emendata et aucta. Budae, 1807, Typis et Sumtibus Typographiae Regiae Universitatis Hungaricae, (12)+656+(12) p. + 6 (kihajtható) t. Latin nyelven. Korabeli viseltes papírkötésben, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, a táblák sérültek, részben szétváltak.
Gönczy Pál: Utasítás a földgömb és a tellurium ismertetésére és használatára népiskolai tanítók számára. Bp., 1886, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 126 p. Harmadik, bővített kiadás. Papírkötésben, a hátsó borító és a gerinc pótolt, a címlap kissé sérült. (Ritka!)
Becze József: A szamár tenyésztése és az öszvér. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel. Megjelent 1100 példányban.
Gidró Bonifác: Számtan a középiskolák alsóbb osztályai számára. Sajtó alá rendezte: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1922, Szent István-Társulat, 298 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
Burger József - Mártonfi Sándor: A magyar vegyészeti ipar és kereskedelem évkönyve. A vegyészeti és rokonszakmák ipari és kereskedelmi címtárával. Bp., 1942. 336p. Kiadói papírkötésben
Cserey Adolf: Lepkehatározó, vagyis hazánkban előforduló nagylepkék nemeinek és gyakrabban előforduló fajainak megismerésére szolgáló útmutató. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 87-89. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly, 159+(5) p. + 1 térkép + 12 (színes) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, javított gerinccel, néhány kisebb lapszéli folttal.
Dr. Körmöczi Emil: Az első segítség nyujtás vázlata autóvezetők számára. Bp., 1925, szerzői kiadás (Pesti Könyvnyomda Rt.), 28+(4) p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.