18737.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
Heksch Ödön: Állatorvosi ,,recipe"-minták. Összegyűjtötte és a gyógyszerek leírásával ellátta: - - . 955 ,,recipe"-vel. Torda, 1905, Undy-ny., XIV+269+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel. (Ritka!)