18746.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.