5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Dr. Matolay Géza: Gróf Teleki Pál élete és munkássága a magyar revízió szolgálatában. Bp., [1941], Halász Irodalmi és Könyvkiadóvállalat, 1 (színes) t. + 267 p. + 16 (fekete-fehér fotók) t. + 27 p. (Appendix, német nyelvű). Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.