4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. (1849-1860.) Pest, 1866, Emich Gusztáv,1-64+67-94+97-160+163-164+173-188+191-192+2 p. Első kiadás. Átkötött kemény-kötésben, kopott, foltos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos, firkált, sérült lapokkal, hiányos, rossz állapotban.