9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Klapka György: EmlékeimbÅ‘l. (Függelékül: Gróf Teleki László levelei). Bp., 1886, Franklin-Társulat, 1 t. (cÃmkép) + VIII+626 p. Aranyozott gerincű könyvkötÅ‘i félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, jó állapotban, egy-két foltos lappal.