Történelmi hazugságok. A történelem terén előforduló mindennapi ferdítések czáfolata. A szerzők engedelmével németből magyarítptta Haller József. Magyarorsázgi részt írt hozzá Dr. Karácsonyi János. Bp., 1890, Szent-István-Társulat, XVI+852+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, márványozott lapélekkel.
Farkas László: Vedres István mérnök élete és működése. (DEDIKÁLT). Szeged, 1937, Magyar Mérnök és Építész Egylet Szegedi Osztálya (Árpád-ny.), 163 p.+ 10 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, néhány kis lapszéli sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány. A címlapon Hrenkó Pál (1928-2001) térképész alezredes névbejegyzésével.
Demkó György: Árpádházi Boldog Margit élete. Legendák és egyéb történeti kutfők nyomán. Bp., 1895, k.n. (Franklin-Társulat nyomdája). Kiadói szecessziós, festett egészvászon kötésben, borítón és gerincen egészen apró kopásnyomokkal, festett lapélekkel, régi intézményi bélyegzőkkel és címkével, jó állapotban.
Szent István király pécsváradi alapítólevele. Ford.: Boronkai Ivánné Bellus Ibolya. Az eredeti latin szöveget gondozta és a bevezetőt írta Érszegi Géza. Bp., 2000, Galenus. Magyar és latin nyelven. Kiadói papírkötés.
A háború áldozatainak védelmére Genfben 1949. augusztus 12-én kötött egyezmények. Közzéteszi a Magyar Népköztársaság Minisztériuma. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. Megjelent 1100 példányban.
A magyar forradalom és szabadságharc a hazai rádióadások tükrében 1956. október 23 - november 9. San Francisco é.n. Hídfő baráti kör. Félvászon kötésben Emigráns kiadás
Hans Magnus Enzensberger: Magyar zavarosságok és más esszék. A szocializmus, mint az alulfejlettség legmagasabb foka. Bp., 1986, AB Független. Kiadói papírkötésben.
Rákóczi. Dicsőséges fejedelmünk hamvainak hazahozatala alkalmából kiadott emlékkönyv. Kassa, 1906, Werfer Károly-ny., 63 p.+ 2 t. Kiadói papírkötés, a borítón és az utolsó lapon kisebb sérülésekkel.