18006.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. IX. Magyarország III. kötete: Budapest, Fiume. Bp., 1893, M. Kir. Állami Nyomda, XII+604 p.+ 1 ("Magyar főúr díszruhában, csatlósokkal", színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, mintás lapélekkel, a borítón kopás- és foltnyomokkal.