18007.
452. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
13
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XVII. kötete: Bukovina. Bp., 1899, M. Kir. Állami Nyomda,XI+2+528 p. + 1 (Bukovina népe, színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó szennylapon sérüléssel.