Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1934.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. + 395 p.+ 64 (fekete-fehér képtáblák) t. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel és gerinccel, néhány restaurált lappal, néhány lapszélén szakadásokkal.
Donászy Ferenc: Őserdőkön, tengereken. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt világrészből. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., [1935], Győző Andor (Tolnai-ny.), 479 p. Szövegközi illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként javított, kissé foltos lapokkal.
Salaj, J. -Roszkopf, I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2100 példányban.
4 db Molnár Gábor könyv - Az óriáskígyók földjén; Kalandok a brazíliai őserdőben; Holdárnyékban az őserdő; Az óriáskígyók földjén. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Görög Rezső rajzaival. Az előzéklapok rjazait Vezényi Elemér rajzolta. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. A szerző fényképeivel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.