cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.
cca 1920 Kunst-Quartett, Alte Meister von der Hoch-Renaissance bis zu Ende des 18ten Jahrhunderts. (No. 222). Verlag von Otto Maier in Ravensburg. / A festészet mesterei a reneszánsz fénykorától a 18. század végéig. Régi német nyelvű kártyajáték, 60 lappal (komplett), útmutatóval. Eredeti, sérült dobozában, helyenként sérült lapokkal.