Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1917-1918, Szibériai Expedíció. Kettős zászlóval díszített. Kis kopással, pereménél gyári tűzhibából eredő hajszálrepedés nyomokkal, d: 7,5 cm, m: 3 cm
Japán porcelán katonai szakés csésze. 1938-1945, 14. gyalogsági géppuska egység. Kis kopottsággal, pereménél egy erősebb kopáshellyel, d: 8,5 cm, m: 3,5 cm
Japán porcelán katonai szakés csésze. Cca 1940, Nagoya Harrison HQ (3. hadosztály), Nagoya kastély, krizantém és zászlópár ábrázolásokkal. Minimális kopottsággal, szájpereménél 2 kis hajszálrepedés vonallal, d: 9 cm, m: 4 cm
cca 1917 Háborús károk és pusztítás a duinoi kastélynál, Olaszországban, meztelen katona a kastély alatti tengeröbölben, 7 db fotó hátoldalon feliratozva, 9×8 és 11,5×8,5 cm közötti méretekben