https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 120

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Osztrák-Magyar Monarchia, címeres réz katonai övcsat, modern bőrövvel, 68x50 mm
15516.

Osztrák-Magyar Monarchia, címeres réz katonai övcsat, modern bőrövvel, 68x50 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Szovjet katonai öv, réz övcsattal, h: 100 cm
15517.

Szovjet katonai öv, réz övcsattal, h: 100 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
XIX. századi katonai jegyzetek, több mint 100 beírt oldal, német nyelven, korabeli egészbőr-kötésben
15518.

XIX. századi katonai jegyzetek, több mint 100 beírt oldal, német nyelven, korabeli egészbőr-kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
4
100 éves a Magyar Rendőrség 1920-2020, emléklap fém jelvénnyel (70x68 mm) és kitűzővel (15x12 mm)
15519.

100 éves a Magyar Rendőrség 1920-2020, emléklap fém jelvénnyel (70x68 mm) és kitűzővel (15x12 mm)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930 Eger, katonazenekar (14. honvéd zenekar?) életképek, csoportképek, 8 db fotó, többségében feliratozva, 7x5 cm és 13,5x8,5 cm között
15520.

cca 1930 Eger, katonazenekar (14. honvéd zenekar?) életképek, csoportképek, 8 db fotó, többségében feliratozva, 7x5 cm és 13,5x8,5 cm között

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
5
cca 1916 2 db I. világháborús fotó: víz felfőzése, orosz hadifoglyok fotólap
15521.

cca 1916 2 db I. világháborús fotó: víz felfőzése, orosz hadifoglyok fotólap

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
3
1878 Obsit, végelbocsájtó levél 36x28 cm
15522.

1878 Obsit, végelbocsájtó levél 36x28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Olvashatatlan jelzéssel: Kitüntetésekkel dekorált, I. világháborús magyar huszár portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 68x50 cm
15523.

Olvashatatlan jelzéssel: Kitüntetésekkel dekorált, I. világháborús magyar huszár portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 68x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,97
EUR
,
74,29
USD
Ajánlatok száma:
0
AK-47 bajonett, jelzés nélkül, eredeti hüvellyel, h: 28 cm
15524.

AK-47 bajonett, jelzés nélkül, eredeti hüvellyel, h: 28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
14
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
15525.

Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1915 Katonai Érdemkereszttel kitüntetett katonatiszt (főhadnagy) feleségével, hidegpecséttel jelzett fotó Szenes (Koller utóda) budapesti műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, foltokkal, sérülésekkel, 20,5x16 cm
15526.

cca 1915 Katonai Érdemkereszttel kitüntetett katonatiszt (főhadnagy) feleségével, hidegpecséttel jelzett fotó Szenes (Koller utóda) budapesti műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, foltokkal, sérülésekkel, 20,5x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1970 A bevonult állomány ruházati felszerelése, Magyar Néphadsereg ismertető plakátja, sérült, javított, 65x95 cm
15527.

cca 1970 A bevonult állomány ruházati felszerelése, Magyar Néphadsereg ismertető plakátja, sérült, javított, 65x95 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz