Olvashatatlan jelzéssel: Kitüntetésekkel dekorált, I. világháborús mag... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~1000009/Olvashatatlan-jelzessel-Kituntetesekkel-dekoralt-I-vilaghaborus-magyar-huszar-portreja-~II2984551
2984551
15523
452
26000
Military
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Kitüntetésekkel dekorált, I. világháborús magyar huszár portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 68x50 cm
: nagy_andras